Mat-Inf 2e w Kołłątaju


#16 2007-10-14 14:25:15

pogo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-17
Punktów :   

Re: 12.10.2007

Paczu napisał:

I jeśli chcesz nadal ze mną o tym dyskutować, to radzę przenieść tą dyskusję np. na polski, gdzie cała klasa na tym zyska, bo ja nie mam zamiaru dłużej wykładać Ci takich banalnych rzeczy.

te dyskusje nie ta i nie widze sensu tracic polskiego na jakies jak to ty nazwales "banalne rzeczy", bo to byloby strasznie nudne.

Offline

 

#17 2007-10-14 16:11:24

michal

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-19
Punktów :   

Re: 12.10.2007

Paczu napisał:

Tak, trudne słowa? Podkreśli je i przynieś mi do szkoły to Ci wytłumaczę , co one znaczą, a wtedy będziesz mógł przeczytać do końca mojego posta. A po drugie ta wypowiedź nie była adresowana do Ciebie, więc jeśli nie chcesz, to nawet możesz na nią nie patrzeć.
Więc czuję się obrażony za każdym razem, gdy ktoś zaczyna ze mną dysusje? Przecież to niedorzeczne! Dlaczego miałbym się czuć urażony przez to, że ktoś zaczyna ze mną dyskutować? Na pewno o to Ci chodziło? Zastanów się jescze raz.
I wiesz, jakoś nie słyszałem, żeby którakolwiek z Twoich czterech wypowiedzi na języku polskim była choćby bliska poprawności. Więc skoro milczysz na polskim (nie biore pod uwage czasu, ktory spedzasz na gadaniu z Kamilem), to nie myśl, że to Ty zaczynasz ze mną dyskusję.

PS. Po co mi mówisz, że

michal napisał:

Nie czytalem do konca twoich wypocin.

Ta informacja naprawdę jest bezużyteczna.

Pozwol ze nie bede cytowal ktore fragmenty twojej wypowiedzi sa zupelnie bezuzyteczne.

Trudne slowa? Nieeee. Kolego po prostu nie mam ochoty czytac twoich marnych wywodow ktore za wiele do mojego zycia nie wniosa.
Wow dzieki ze tak skrupulatnie odnotowujesz moje wypowiedzi na polskim. Widzisz ja ciebie az tak uwaznie nie slucham... czemu?


EDIT
Napewno nie tobie przyjdzie oceniac poprawnosc moich wypowiedzi na polskim

Wracajac do tematu.
Nie mam zamiaru sie z toba klocic. Zatem pozdrawiam cie serdecznie i milego dnia.

Ostatnio edytowany przez michal (2007-10-14 16:25:39)

Offline

 

#18 2007-10-14 17:00:26

Paczu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-19
Punktów :   

Re: 12.10.2007

Uff, to ja nie wiem czy ma być tą, czy tę? Jak jest tą książkę, to czemu nie tą dyskusję? Ktoś mi to może wytłumaczyć?

Offline

 

#19 2007-10-14 17:30:02

Sanczo

Użytkownik

6467237
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2007-09-18
Punktów :   

Re: 12.10.2007

ja upadam niżej bo ty już nie możesz niżej...z tym grożeniem to twoja interpretacja..aczkolwiek nie twierdze, by złamany nos na twojej twarzy zmartwiłby mnie...a co do mówienia po nazwisku..do mnie mówią rodzice mówią po imieniu, jak do Ciebie wołają po nazwisku to już twoja sprawa (może na wsi tak jest)..ja wolę by do mnie mówiło się po imieniu lub przezwisku, bo jak to mówią "po nazwisku to po pysku"...tylko proszę nie pisz mi znów że spadam coraz niżej albo teksty typu: nie boje się Ciebie, bo jest to żałosne...

Offline

 

#20 2007-10-14 18:26:06

kabat

Moderator

660008
Call me!
Zarejestrowany: 2007-09-17
Punktów :   
WWW

Re: 12.10.2007

Paczu napisał:

Uff, to ja nie wiem czy ma być tą, czy tę? Jak jest tą książkę, to czemu nie tą dyskusję? Ktoś mi to może wytłumaczyć?

tą książkę to też blad. Nie ma czegos takiego, ze jest slowo konczace sie na ę, a przed nim jest "tą". Kupilem tę ksiazkę. Zaczynamy tę dyskusję.
tą uzywamy tylko w przypadkach:

ide do szkoly z tą ksiazką. Skonczmy z tą dyskusją.

Jesli masz jakies pytania dotyczace tego to chetnie Ci wyjasnie. Mam nadzieje, ze chociaz ty zaczniesz zwracac na to uwage, bo mimo czestych uwag moich i Michala Tarskowskiego, to jeszcze chyba nikt w klasie nie stara sie mowic "tę".

Pozdrawiam


kabat.. i wszystko jasne!

Offline

 

#21 2007-10-14 18:45:51

Paczu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2007-09-19
Punktów :   

Re: 12.10.2007

Sanczo napisał:

za coś takiego dostaje się wpierdol a ty jesteś na dobrej drodze żeby twoje ząbki wyszły na spacer...

To mi podchodzi pod groźbę, ale myślę, że w tym temacie nie masz już nic do powiedzenia.

Żałosne jest uważanie, że na wsi rodzice wołają do dzieci po nazwisku, ale może dojscie do tego wniosku przerasta Twoje skromne możliwości.
Nie rozumiem również tego o upadaniu, ale już mi się nie chce rozstrząsać. Mam nadzieję, że nie będę już musiał się ustosunkowywać do Twoich postów.

Pozdrawiam,
Mający Nadzieję Na Zakończenie Tej Wymiany Zdań Michał

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.visionpol.pun.pl www.mechatronicy2006.pun.pl www.mpo.pun.pl www.fancda.pun.pl www.ots76.pun.pl